Als digitale ondernemer wil je impact maken, groeien én vooroplopen. Dit lukt pas echt als je samenwerkt met andere koplopers, talent kunt aantrekken en onderdeel bent van een netwerk dat innovatie aanjaagt. Daarom bouwen we aan The Weavers: een community vóór en dóór ondernemers, in Hart van Brabant, waar we kennis, talent en samenwerking verbinden om onszelf én onze regio te versterken.
Voor wie?
Het kennis carnaval Tilburg is speciaal voor ondernemers en directeuren uit de digitale technologie- en IT-sector in Hart van Brabant. We bouwen met The Weavers aan een sterke digitale, ondernemende community – en deze ochtend is de perfecte gelegenheid om elkaar beter te leren kennen.
Wat kun je verwachten?
Blok vrijdagochtend 13 februari in je agenda, want dan start je carnaval met een inspirerende én informele ochtend bij Bar Tubo (Tilburg), van 09:00 tot 11:00 uur — inclusief een écht Tilburgs carnavalsontbijt.
Wat neem je mee naar huis?
- Nieuwe inzichten van Ton Bogerd over innovatie en omdenken.
- Relevante nieuwe connecties in de digitale community van Hart van Brabant.
- Energie, ideeën én een goed begin van carnaval.
Programma
09:00 – 09:30 Ontbijt & warm welkom
09:30 – 10:00 Ton proaten: keynote Ton Bogerd
10:00 – 10:45 Kennismaken & kansen verkennen
10:45 – 11:00 Vooruitkijken & afronden