Minder verspilling, meer rendement. Maar hoe?
Praktische duurzame kooktips voor koks, horecaondernemers en studenten
20 maart 2023, 10.00 – 12.00 uur
Auberge du Bonheur, Bredaseweg 441, Tilburg
Minder verspilling, meer rendement. Maar hoe?
Praktische duurzame kooktips voor koks, horecaondernemers en studenten
20 maart 2023, 10.00 – 12.00 uur
Auberge du Bonheur, Bredaseweg 441, Tilburg
Beste relatie,
Hoe zorg je dat er geen halfvolle borden terugkomen van de tafels en er geen eten in de prullenbak verdwijnt? Wat kun je hier zelf aan doen? En wat levert dit je op? Hierover gaan we samen in gesprek tijdens het eindevenement van de Horeca Food Waste Challenge.
Gespreksleider is August de Vocht, bedenker van NoFoodWasted en expert in creatieve oplossingen voor het tegengaan van voedselverspilling. Aan bod komen diverse inspirerende sprekers:
Natuurlijk onthullen we ook de resultaten van de laatste Horeca Food Waste Challenge en zetten we de deelnemers in het zonnetje.
Kortom, je krijgt volop concrete handvatten om minder voedsel te verspillen in je eigen keuken. Na het evenement ontvang je een overzicht met alle praktische tips die aan bod komen bij de gesprekken die we met elkaar hebben.
Geef je uiterlijk 13 maart op via onderstaand formulier:
Food Waste for Thought is een initiatief van Up New Food, Midpoint Brabant, 013Food en Rabobank.